Coordinatoren

Iedere deelnemende organisatie heeft een UIC-coördinator. Deze is operationeel verantwoordelijk voor de Utrecht IT-Circle binnen de eigen organisatie en coördineert alle activiteiten en aanvragen.

De coördinatoren zijn:

a.s.r.: Karleen Wijsman (Karleen.wijsman@asr.nl), Yvonne Bethlehem (yvonne.bethlehem@asr.nl)

Defensie: Frank Vijgen (FE.vijgen@mindef.nl), Laura Hoeijmakers (lma.hoeijkmakers@mindef.nl)

Gemeente Utrecht: Nynke Moning (nynke.moning@utrecht.nl), Marc Ouendag (m.ouendag@utrecht.nl)

Hogeschool Utrecht: René Anker (rene.anker@hu.nl)

Kamer van Koophandel: Sander de Bree (sander.de.bree@kvk.nl), Bruis Verbeek (bruis.verbeek@kvk.nl)

KNMI: John van de Vegte (vegtevd@knmi.nl), Wim Som de Cerff (wim.som.de.cerff@knmi.nl)

PGGM: Barbera Dado (barbera.dado@pggm.nl), Karin van Leeuwen (Karin.van.leeuwen@pggm.nl)

Politie: Jan van Wijk (jan.van.wijk@politie.nl), Ronald Croll (ronald.croll@politie.nl), Harry Booltink (harry.booltink@politie.nl)

St. Antonius Ziekenhuis: Sandra Groeneveld (sa.groeneveld@antoniusziekenhuis.nl), Job de Jong (j.de.jong@antoniusziekenhuis.nl)

Spir-it: Rick Deelstra (r.deelstra@rechtspraak.nl), Ingrid Verhoeven (i.verhoeven1@rechtspraak.nl)

UMCU: Ellen Konstapel (E.Konstapel@umcutrecht.nl)

Universiteit Utrecht: Veroniek Blommaert (v.e.m.blommaert-verwer@uu.nl)

SSC-Campus: Dirk-Jan Griffioen (dirk-jan.griffioen@rivm.nl)

  

Deelnemen aan UIC of inschrijven voor de newsflash?
Meld je bij ons aan!

Contact